Zveme Vás na posezení ve stylovém vinném sklepě, který se nachází v prostorách našeho sklepního hospodářství, které je situováno do historické budovy bývalé zámecké sýpky v Miloticích.

V rámci řízených degustací nabízíme program:
Velká degustace
– Doba max. 6 hodin
– minimálně 10 osob
– Cena – 700 Kč bez DPH / osoba


Program:
– Řízená degustace – 12 vzorků vín z nabídky vinařství
– Odborný výklad o víně a technologii zpracování
– Prohlídka sklepního hospodářství a vinařského provozu

Dále zahrnuto v ceně:
– občerstvení - studená kuchyně skládající se z uzenin, sýrů, pomazánek, zeleniny a pečiva. Nabídka se opírá o lokální produkty a vše je připraveno tak, aby docházelo v co největší míře k snoubení jídla a vína.
– láhev vína na osobu, dle aktuální nabídky vinaře

Zájemci o degustaci mohou zasílat závazné objednávky nebo případné dotazy na email: info@vinarstvibv.cz. Potvrzení termínu, počtu osob, včetně platby musí proběhnout nejpozději 3 dny před řízenou degustací. V případě menšího počtu osob než stanovené minimum je cena za degustaci jednotná - 7000 Kč bez DPH.

Na základě Vašeho přání lze program řízené degustace upravit (např. rozšířit o exkurzi do vinic, teplá kuchyně, atd.). V těchto případech nás prosím kontaktujte a společně sestavíme program dle vašich představ.

Degustované víno lze na místě zakoupit.

Ubytování v Miloticích je možné rezervovat v blízkém penzionu U zámku http://www.penzionmilotice.cz/ , popřípadě v dalších ubytovacích zařízeních v samotných Miloticích nebo jejich okolí: 

http://www.milotice.cz/pro-turisty/ubytovani/
http://www.ratiskovice.com/sluzby/ubytovny-penziony/