Hospodaříme na vlastních vinicích o rozloze 57 ha, které se nacházejí ve viničních tratích Hrubé pole (vinařská obec Ratíškovice) a Úlehle
(vinařská obec Mutěnice) ve slovácké vinařské podoblasti. Krajina je zde mírně zvlněná s nadmořskou výškou 210-260 m n.m. s expozicí na jih (Hrubé pole) a jihozápad (Úlehle).
Půdy jsou černozemě a regozemě na jemných píscích a vápnitých jílech panonského bzeneckého a dubňanského souvrství. Svou strukturou jsou vhodné k pěstování jak bílých, tak modrých odrůd vinné révy a díky teplému podnebí tzv. „Moravské sahary“ s malým množstvím srážek mají v rámci Slovácké vinařské podoblasti předpoklad dobrého vyzrávání i u tak pozdních odrůd jako je RYZLINK RÝNSKÝ.

ODRŮDY VÍN

Odrůdy pro bílá vína jsou zastoupeny zejména Ryzlinkem rýnským, Ryzlinkem vlašským, Sylvánským zeleným, Neuburským, Veltlínským zeleným, Veltlínským červeným ranným, z burgundských odrůd Rulandským šedým a Chardonnay. 
Z aromatických odrůd disponuje vinařství Muškátem moravským, Tramínem červeným , Sauvignonem a Müllerem Thurgau. V nejbližších letech očekáváme první hrozny z hybridní odrůdy Solaris.
Pro produkci růžových, červených vín a klaretů je zastoupeno vysoce jakostní Rulandské modré, Frankovka, Neronet, André a Svatovavřinecké.